ALIGNER, KTÓREGO POTRZEBUJESZ
ORAZ GODNY ZAUFANIA.

Tak proste.
Tak przezierne.

TWÓJ PACJENT JE POKOCHA!

CLEAR ALIGNER OD POCZĄTKU DO KOŃCA.

System Reveal® Clear Aligner jest wyjątkowy. Daje on możliwość zminimalizowania liczby attachmentów w wielu przypadkach, a nawet ich całkowite wyeliminowanie.

Reveal Clear Aligner oferuje nowe rozwiązania dla lekarzy, aby zapewnić niezawodne leczenie ortodontyczne pacjentów, które jest jednocześnie wygodne i estetyczne. Ze wsparciem firmy oraz dostępem do szeregu środków marketingowych, Reveal ułatwia funkcjonować na rynku, gdzie jest duża konkurencja. Twój gabinet wyróżni się na lokalnym rynku i rozwinie działalność.

Opinia o nakładkach Reveal

“SLX 3D to nic innego jak centrum planowania i projektowania. Niezależnie od tego, czy używasz systemów samoligaturujących, czy zamków klasycznych, kiedy wypróbujesz SLX 3D, przekonasz się, że nadszedł czas na zmiany.”
Dr. John Graham - Salt Lake City, UT
“Nigdy nie czułam się komfortowo uśmiechają się, ponieważ mój zgryz zawsze był krzywy, przesunięty w prawo. Wzdychałam za „hollywoodzkim” uśmiechem i kiedyś rozważałam licówki, jednak nie rozwiązałyby one mojego problemu; jedynie go zakryły. Brałam pod uwagę również nakładki, lecz te które mi proponowano, miały widoczne guziki i attachemnty. Wypróbowałam nakładki Reveal Clear Aligners i już po 8 miesiącach mój zgryz jest wyrównany, a uśmiech zjawiskowy.”
Renee C. - Carlsbad, CA
“W pracy bardzo dużo mówię I nakładki mi w tym zupełnie nie przeszkadzają. W jamie ustnej są bardzo wygodne i nie podrażniają moich policzków ani dziąseł. Również są bardzo dyskretne, często ludzie naprzeciw mnie nie wiedzą, że noszę alignery.”
Chris L. - Mill Creek, WA
“Ja powierzyłabym swój uśmiech tylko profesjonalnemu ortodoncie i nie rozważałabym leczenia, gdybym miała coś przyklejone do zębów. Dr. Fortney poprowadził tak leczenie, że czułam się pewnie od początku do końca.”
Tiffany V. - Houston, TX

NOWY UŚMIECH Z REVEAL

Przed i po leczeniu Reveal

ZOBACZ JAK REVEAL WDZIERA SIĘ DO BRANŻY ALIGNEROWEJ.