Czy nakładki Reveal są dla mnie?

Nakładki Reveal® są prostą i niezawodną metodą zarówno dla nastolatków i dorosłych, którzy pragną poprawić wygląd poprzez korekcję wady zgryzu. Aby sprawdzić, czy nakładki Reveal są również dla Ciebie, umów wizytę u swojego lekarza, który przeprowadzi diagnozę i zdecyduje czy się kwalifikujesz do leczenia nakładkami.

“Chcę pięknego uśmiechu.”

Czujesz się skrępowany swoim uśmiechem? Zdecydowanie nie ty jeden. Wielu dorosłych decyduje się po raz pierwszy na leczenie ortodontyczne w dość późnym wieku, ponieważ ostatecznie męczy ich życie z uśmiechem, którego wstydzą się pokazać innym.

Nakładki Reveal Clear Aligners od Henry Schein ® OrthodonticsTM, pomogą Ci osiągnąć uśmiech o jakim marzyłeś, poprzez leczenie takich wad jak:

  • Zgryz krzyżowy
  • Szparowatość, Diastemy (Luki międzyzębowe)
  • Overbite
  • Stłoczenia

Nakładki Reveal to przyjemne i łatwe rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się pięknym uśmiechem i większą pewnością siebie. Twoje zdrowie jest naszym priorytetem, więc możesz być pewien, że podczas leczenia ortodontycznego wraz z lekarzem prowadzącym bierzemy pod uwagę Twoje ogólne samopoczucie.
Zakończysz swoje leczenie z uszeregowanymi zębami, szerszym uśmiechem i większą pewnością siebie niż kiedykolwiek do tej pory.

“Jestem nastolatkiem, szukającym alternatywy dla zamków.”

Czy przesunięcie kilku zębów pomogłoby Ci czuć się pewniej ze swoim uśmiechem? Jeżeli posiadasz już wszystkie zęby stałe, nakładki Reveal mogą być wspaniałym rozwiązaniem aby poprawić Twój uśmiech. Jak również w przeciwieństwie do tradycyjnych metalowych zamków, nakładki Clear Aligner są praktycznie niewidoczne, więc nikt się nawet nie domyśli, że je nosisz.

Będziesz miał Hollywoodzki uśmiech jaki pragniesz, bez niewygodnych metalowych zamków.

“Żałuję, że nie nosiłem mojego retainera.”

Czy jesteś jednym z tych ludzi, którzy dawno temu zrezygnowali z noszenia aparatu retencyjnego?
Być może jako nastolatek nosiłeś metalowy aparat, ale zapominałeś, aby później nosić retainer.

To czas, aby zacząć od początku. Twoje zęby, mogły się ponownie przemieścić przez te lata, lecz nie jest za późno by spróbować jeszcze raz. Co więcej, nie musisz po raz kolejny nosić metalowego aparatu; nakładki Reveal pomogą Ci skorygować wadę.

Nakładki wykonane są z naszego opatentowanego materiału ClearWear, który szczelnie okala zęby w taki sposób, że żadne mocowania ortodontyczne nie będą potrzebne w większości przypadków leczenia wad zgryzu.

“Jestem rodzicem zainteresowanym nakładkami dla mojego dziecka.”

Czy Twój nastolatek potrzebuje lekkiego lub umiarkowanego leczenia ortodontycznego? Jeżeli Twój syn lub córka posiada już wszystkie zęby stałe, nakładki alignerowe mogą być idealnym rozwiązaniem aby poprawić ich uśmiech. Nakładki Reveal są dyskretne, wyjmowane, proste w czyszczeniu oraz dostępne zarówno dla nastolatków jak i dorosłych.

Nakładki Reveal® Clear Aligners by Henry Schein® OrthodonticsTM, niosą za sobą wiele korzyści. Twoje dziecko pokocha to, jak wygodnie czuje się nosząc nakładki, a Ty będziesz spokojny wiedząc, że produkt jest wysokiej jakości.